Nets er blant de største virksomhetene i Nord-Europa innen markedet for betalingskort, betalingsløsninger og informasjonsutveksling. Vi arbeider målrettet for å bli den ledende nordeuropeiske aktør på dette området.
Norske Nordito AS og danske PBS Holding A/S er fusjonert og har etablert et nytt, felles konsern, Nets. Blant de største virksomhetene i det nye konsernet er BBS (N), Teller (N) og PBS (DK), som alle er ledende nordiske virksomheter innenfor betalingskort, betalingsløsninger og informasjonsutveksling. Nets er en av de største aktørene i sitt marked i Nord-Europa, med en omsetning på 5 milliarder DKK og 2.200 ansatte. Målet er å bli den ledende nordeuropeiske virksomheten innenfor våre forretningsområder. Nets eies av de største bankene i Danmark og Norge, og har i dag kunder i 24 land.
Nets ansetter medarbeidere med formell bakgrunn fra nordiske og internasjonale utdanningsinstitusjoner innen fagområdene IT, Salg & Forretningsutvikling, og Økonomi & Finans.
NØKKELINFORMASJON
Etablert: 2010 (BBS i 1972)
Antall ansatte i Norge: 960
Antall ansatte globalt: 2.200
Omsetning: 5 milliarder DKK
KONTORER
Hovedkontor: København
Avdelingskontorer: Oslo (2), København, Stockholm, Helsinki, Tallin
Kontaktperson: Elton Kelder (22 89 89 89)
Nets Norway AS kommer på itDAGENE tirsdag 20. september, og du finner dem på plassen markert med gult på kartet nedenfor.

| Nettsider | http://www.nets.eu |
|---|---|
| Telefon | 22898989 |
For tiden ingen ledige stillinger.
itDAGENE | Sem Sælands vei 7-9 | 7491 TRONDHEIM | bedrift