Betradar
Betradar ble stiftet i 2001 av to sivilingeniører ved NTNU. Selskapet leverer programvare og informasjonstjenester til bookmakerbransjen. Vår kundeportefølje dekker Europa, Australia, Asia og Sør-Amerika, og inneholder blant annet Norsk Tipping, Vg, Unibet, William Hill, og Bwin.
Vi har utviklet en egen teknologi for å overvåke odds på Internett, samt å organisere denne informasjonen for å gi tilbakemeldinger til kunden om eventuelle feil, mangler og avvik osv. I tillegg leverer vi en rekke andre informasjonstjenester slik som resultatservice, live scores og statistikk. I Trondheim er vi i dag 30 ingeniører og sivilingeniører som driver med utvikling. I tillegg har vi avdelinger i Tyskland, Tsjekkia, Sveits, østerrike og Sverige som driver salg/markedsføring. Totalt er vi ca 100 ansatte. Vi har en sterk posisjon på verdensmarkedet, og ønsker å forsterke denne posisjonen ytterligere. Derfor søker vi engasjerte og dyktige medarbeidere som ønsker å være med på et internasjonalt eventyr i et ungdommelig og dynamisk miljø.
Vi søker kontinuerlig etter dyktige folk til faste stillinger og kommer også til å utlyse ca 10 sommerjobber for sommeren 2010.
Følg med på vår jobbside for en oversikt over ledige stillinger:
http://www.betrdar.com/jobb
Betradar kommer ikke på itDAGENE.
Praktisk informasjon
| Nettsider | http://www.betradar.com |
|---|---|
| Telefon | 73546328 |
Ledige stillinger
For tiden ingen ledige stillinger.


